FOTOGRAFIA KREATYWNA

nieszablonowe zdjęcia


Fotografia kreatywna jest to miejsce, w którym każdy pomysł znajdzie swoje miejsce. Marzysz o sesji rodem ze Średniowiecza, księżniczki z bajki czy w absolutnie niemożliwej scenerii? Nic prostszego. Jestem bardzo kreatywną osobą, z głową pełną pomysłów i inspiracji. Bardzo chętnie przeniosę się z Tobą w świat, jaki tylko zechcesz. Zrealizuję sesję twoich marzeń w sposób, o jakim marzysz. A jeżeli nie do końca wiesz, co byś chciał, pomogę Ci znaleźć idealną koncepcje, stylizację i miejsce, abyśmy mogli stworzyć coś niesamowitego.

Czego potrzeba do niesamowitych i twórczych zdjęć

Zmysłu

Ten punkt w zasadzie jest już odhaczony. Uwielbiam świat fantazji i bardzo chętnie zabiorę Cię na zdjęcia, dzięki którym na chwile przeniesiemy się do innego świata.

Spontaniczności

Tak naprawdę potrzebujemy tylko wstępnej zamysłu, a najlepsze pomysły zawsze wpadają do głowy w trakcie zdjęć, więc musisz mi zaufać…

Otwartości

Wystarczy, że otworzysz się na moje pomysły, a jednocześnie pokażesz mi swoje wizje, a razem gwarantuje, że zrobimy coś nie z tej planety!

Chęci dobrej zabawy

Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa! Na sesje koniecznie musisz zabrać dobry humor i luz, a jeżeli będzie Ci ciężko się otworzyć, to wymyślimy coś aby było łatwiej.

Wyjątkowe sesje zdjęciowe

Twój pomysł nie mieści się w żadnych ramkach? Pamiętaj, nie ma rzeczy niemożliwych. W fotografii wszystko może się zdarzyć i wszystko jest możliwe.

Cennik Fotografii kreatywnej

Ceny sesji kreatywnych startują od 450 złotych i ustalane są indywidualnie.

Scroll to Top