FOTOGRAFIA ŚLUBNA

zdjęcia z twojego ślubu


Ślub jest jednym z wyjątkowych wydarzeń w życiu dwojga ludzi. Przygotowania do niego trwają bardzo długi czas, a sam moment zaślubin i wesela mija jakby w sekundę. Pamięć jest zawodna, a taką chwilę na pewno każdy z nas chciałby zapamiętać na zawsze. Dzięki fotografii możesz zatrzymać te chwile przy sobie na zawsze. Dla Ciebie uchwycę najpiękniejsze momenty, wzruszające chwile, osoby, które kochasz i których obecność jest dla Ciebie ważna. Stworzę pamiątkę, do której w każdej chwili będziesz mógł sięgnąć i przypomnieć sobie ten cudowny czas. A dzięki pięknej oprawie wrócą wszystkie cudowne wspomnienia I magiczny czar tamtych chwil.

Jaki powinien być fotograf ślubny

P

Przygotowany

Na wszelkie okoliczności i zwroty akcji. Zawsze z aparatem w dłoni i naładowanymi bateriami, oczekujący na najlepszą okazję do zrobienia zdjęcia.

P

Spontaniczny

Bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Nie zawsze wszystko idzie według planu. Dobry fotograf musi być gotowy na nagłe zmiany scenariusza.

P

Towarzyski i z poczuciem humoru

Dzięki nawiązaniu relacji, można stworzyć naprawdę zaskakujące ujęcia. I wesoły – bo ktoś musi rozweselać młodych, spiętych przygotowaniami do ślubu.

P

Czujny i gotowy

Niczym snajper, gotowy do natychmiastowego naciśnięcia spustu migawki. Z ukrycia obserwujący wszystko, co dzieję się dokoła i zatrzymujący to co najpiękniejsze.

P

Schludny

Nie przesadnie wystrojony, a odpowiednio ubrany do okoliczności. Nie rzucający się w oczy, a elegancko wpasowujący się w całość uroczystości.

P

Empatyczny i wspierający

W końcu bierze udział w bardzo ważnych uroczystościach, oprócz sprzętu fotograficznego powinien być koniecznie wyposażony w dobry humor i nastawienie oraz dużą pakę chusteczek.

…fotograf, którego szukasz

Twój fotograf ślubny

Przez lata zastanawiałam się, jakim fotografem chcę być… Próbowałam swoich sił w wielu rodzajach fotografii, od makro, przez krajobrazy, zawody sportowe, sesje stylizowane, rodzinne, ze zwierzętami aż po fotografię ślubną. Próbowałam, uczyłam się, rozwijałam.. I dalej to robię! Ale doszłam do takiego etapu, że wiem, że fotografia ślubna jest moim “konikiem”.

Kiedy pakuję sprzęt i zbieram się na ślub czuję, ogromne podekscytowanie. Z każdą kolejną godziną, zamiast opadać z sił, mam ich coraz więcej i jestem coraz bardziej naładowana energią płynącą z tego pięknego wydarzenia.

Ile to kosztuje?

Cennik Fotografii ŚLUBNEJ

Ceny startują od 2 000 złotych i ustalane są indywidualnie w zależności od wybranych elementów opcjonalnych, takich jak plener ślubny, fotoksiążka, album itp.