FOTOGRAFIA ŚLUBNA

zdjęcia z twojego ślubu


Ślub jest jednym z wyjątkowych wydarzeń w życiu dwojga ludzi. Przygotowania do niego trwają bardzo długi czas, a sam moment zaślubin i wesela mija jakby w sekundę. Pamięć jest zawodna, a taką chwilę na pewno każdy z nas chciałby zapamiętać na zawsze. Dzięki fotografii możesz zatrzymać te chwile przy sobie na zawsze. Dla Ciebie uchwycę najpiękniejsze momenty, wzruszające chwile, osoby, które kochasz i których obecność jest dla Ciebie ważna. Stworzę pamiątkę, do której w każdej chwili będziesz mógł sięgnąć i przypomnieć sobie ten cudowny czas. A dzięki pięknej oprawie wrócą wszystkie cudowne wspomnienia I magiczny czar tamtych chwil.

Jaki powinien być fotograf ślubny

Przygotowany

Na wszelkie okoliczności i zwroty akcji. Zawsze z aparatem w dłoni i naładowanymi bateriami, oczekujący na najlepszą okazję do zrobienia zdjęcia.

Spontaniczny

Bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Nie zawsze wszystko idzie według planu. Dobry fotograf musi być gotowy na nagłe zmiany scenariusza.

Towarzyski i z poczuciem humoru

Dzięki nawiązaniu relacji, można stworzyć naprawdę zaskakujące ujęcia. I wesoły – bo ktoś musi rozweselać młodych, spiętych przygotowaniami do ślubu.

Czujny i gotowy

Niczym snajper, gotowy do natychmiastowego naciśnięcia spustu migawki. Z ukrycia obserwujący wszystko, co dzieję się dokoła i zatrzymujący to co najpiękniejsze.

Schludny

Nie przesadnie wystrojony, a odpowiednio ubrany do okoliczności. Nie rzucający się w oczy, a elegancko wpasowujący się w całość uroczystości.

Empatyczny i wspierający

W końcu bierze udział w bardzo ważnych uroczystościach, oprócz sprzętu fotograficznego powinien być koniecznie wyposażony w dobry humor i nastawienie oraz dużą pakę chusteczek.

Twój fotograf ślubny

Przez lata zastanawiałam się, jakim fotografem chcę być… Próbowałam swoich sił w wielu rodzajach fotografii, od makro, przez krajobrazy, zawody sportowe, sesje stylizowane, rodzinne, ze zwierzętami aż po fotografię ślubną. Próbowałam, uczyłam się, rozwijałam.. I dalej to robię! Ale doszłam do takiego etapu, że wiem, że fotografia ślubna jest moim “konikiem”.

Kiedy pakuję sprzęt i zbieram się na ślub czuję, ogromne podekscytowanie. Z każdą kolejną godziną, zamiast opadać z sił, mam ich coraz więcej i jestem coraz bardziej naładowana energią płynącą z tego pięknego wydarzenia.

Cennik Fotografii ŚLUBNEJ

Ceny startują od 3200 złotych i ustalane są indywidualnie w zależności od wybranych elementów opcjonalnych, takich jak plener ślubny, fotoksiążka, album itp.

Scroll to Top