O MNIE

P

KIM JESTEM

Jestem Io – szalenie kreatywna i spontaniczna. Uwielbiam niecodzienne sytuacje i nagłe zwroty akcji. Latam jak mały samolocik i wszędzie mnie pełno. Kocham naturę, las i kawę. Moim żywiołem są góry, najlepiej oglądane z końskiego grzbietu.

Z wykształcenia pedagog, andragog, nauczyciel (także specjalny i do zadań specjalnych), marketingowiec, hipoterapeuta, instruktor jazdy konnej, coach, ale co najważniejsze fotograf z pasji, z zamiłowania i serca. Dzięki mojemu wykształceniu wiem, jak istotne jest dobre samopoczucie oraz swoboda w codziennych relacjach, spotkaniach czy zadaniach. Tym bardziej że żyjemy w czasach, gdzie nawet wyjście do warzywniaka może być stresujące…

Podczas naszych spotkań, zadbam o to, abyś czuł się swobodnie i pokazał się mojemu obiektywowi z jak najlepszej strony (dosłownie i w przenośni). Uważam, że luz, dobra zabawa i swoboda to już połowa dobrych zdjęć. Nic nie jest bardziej cenione w fotografii jak uczucia i prawda. Jeżeli uważasz podobnie, na pewno się dogadamy!

Obecnie próbuję znaleźć swoje miejsce w wielkim świecie fotografii. Nieustannie się rozwijam, bo wiem, że jestem dopiero na początku swojej drogi. Z empatią do ludzi, z miłością do zwierząt. Ambitna, kreatywna, komunikatywna.

Fotograf Karolina Polaczek

MOJA MISJA

Fotografuję całą sobą. Chwytam każdą chwilę, każdą emocję, każdy detal i zapisuje go na karcie pamięci mojego aparatu, abyś później Ty, mógł wracać do tych pięknych chwil, kiedy tylko zapragniesz. Pstrykam tak, jak widzę i czuję. Ważna jest dla mnie prawda, dlatego za wszelką cenę dbam o to, abyś na zdjęciach był Ty, a nie sztuczna poza.

Jeżeli czujesz podobnie do mnie to spora szansa, że właśnie znalazłeś fotografa w sam raz dla siebie.

PRZEKONAJ SIĘ

Mam głowę pełną pomysłów dlatego, jeżeli marzysz o pięknej sesji, ale nawet nie wiesz,od czego zacząć to nic się nie przejmuj! Pomogę Ci wybrać motyw, miejsce, a nawet stylizację.

Acha! Pewnie boisz się napisać, bo „nie lubisz zdjęć”, bo „jesteś niefotogeniczny”, bo „nie masz pomysłu”. Bez obaw, wystarczy, że wyślesz wiadomość z zapytaniem, a wszystkim innym zajmę się za Ciebie! Już prościej chyba się nie da, przekonaj się sam!

Napisz a resztą zajmę się za Ciebie!

Scroll to Top