FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

zdjęcia biznesowe i nie tylko


XXI w. to czas Internetu. Spędzamy w sieci wolny czas, pracujemy, dzięki niemu kontaktujemy się z innymi i pokazujemy swoje życie. Każdy pragnie prezentować się w tym świecie jak najlepiej – chętnie spełnię to pragnienie, przy okazji gwarantując miło spędzony czas w realu. Ponadto, jeżeli prowadzisz firmę, to na pewno wiesz, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. A jeżeli chcesz, żeby mówili o Tobie i Twojej firmie w samych superlatywach to z przyjemnością zaopiekuję się Tobą i Twoim wizerunkiem podczas wspólnej sesji.

Dla kogo fotografia wizerunkowa

Bloger i influencer

Dobre zdjęcia to połowa sukcesu. Jeżeli chcesz, aby Twój blog czy profil odniósł sukces to jedną z rzeczy, których potrzebujesz na pewno są dobre zdjęcia.

CV

Nowa praca, nowe życia, zmiany na lepsze? Doświadczenie i umiejętności to jedno, ale jak mówi stare powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest wciąż aktualne.

Biznesman

Ty i Twój biznes potrzebujecie odpowiedniej oprawy. Spójny i przyciągający wzrok  wizerunek potrafią znacznie zwiększyć Twoją widoczność na rynku.

Osoba publiczna

Prezencja, nienaganność, zawsze idealny i dopracowany wizerunek. Dzięki dobrym fotografiom, jesteś w stanie to sobie zapewnić.

Zdjęcia jakich potrzebujesz

Prowadzisz bloga, fanpage, profil na instgramie? Masz swoją firmę, którą promujesz w sieci? Jesteś managerem, który potrzebuje zdjęć swojego obiektu plus kadry? Doskonale rozumiem, jak obecnie ważny jest wizerunek w sieci. Chętnie pomogę Ci budować wizerunek marki, sfotografuję najnowsze kolekcje w sposób, dzięki któremu wejdą w nowy wymiar. Przedstawię Twoją kadrę w zachęcający sposób i będę na ważnych dla Ciebie i Twojej firmy wydarzeniach. Dostaniesz ode mnie zdjęcia, które będą pięknym dopełnieniem Twojej działalności.

Cennik Fotografii wizerunkowej

Ceny fotografii wizerunkowej startują od 550 złotych i ustalane są indywidualnie.

Scroll to Top