FOTOGRAFIA LIFESTYLE I PORTRETOWA

zdjęcia lifestyle i portrety


Fotografia portretowa jest jedną z podstawowych kategorii dotyczących fotografii. Każdy posiada lub chciałby posiadać piękny portret swoich rodziców, dziadków, małżonka, dziecka czy swój. Jest to taka fotografia, która najczęściej zdobi ściany w naszych domach i zapełnia ramki, a także może być świetną opcją na prezent. Dodatkowo fotografia portretowa jest bardzo łatwa. Każdy, nieważne czy mający doświadczenie w pozowaniu czy nie, może mieć swoje piękne zdjęcie wyglądające zjawiskowo i profesjonalnie. Dobry portret to taki, na który patrząc, powiesz “Wow, wyglądasz niesamowicie!” A ja właśnie taki, zamierzam Ci zrobić.

Jak powinna wyglądać fotografia lifestyle-portretowa

NATURALNA

Ukazująca prawdziwe osoby, w prawdziwych, naturalnych sytuacjach, w środowisku z nimi związanymi lub, w którym dobrze się czują.

SPONTANICZNA

Niekreująca zachowań, pozwalająca na własną interpretację i naturalne zachowania, korzystająca z okazji, które się nadarzają.

WESOŁA

Z pozytywną energię ze strony fotografa, jak i osób fotografowanych, dobra zabawa i dobre samopoczucie są kluczem do pięknych zdjęć.

WASZA

Taka, jaką chcecie, jaką widzicie i jaką czujecie. Dbająca o swobodę, szczerość i dobrą zabawę.

Fotografia lifestyle, co, gdzie i jak?

Piękne zdjęcia, tylko gdzie? Odpowiedź brzmi… Wszędzie! Przyjadę tam, gdzie czujesz się swobodnie: w domu, w pracy, na spacerze, na wsi… Uchwycę Ciebie, Twoją rodzinę, przyjaciół w codziennych miejscach, w naturalnych zachowaniach, podczas świetnej zabawy i spontanicznych zachowań. Zrobimy wszystko co chcesz, tak jak chcesz.

Cennik Fotografii lifestyle-portretowej

Ceny fotografii lifestyle i portretowej startują od 450 złotych i ustalane są indywidualnie.

Scroll to Top