FOTOGRAFIA ZE ZWIERZĘTAMI

Z miłością do ludzi i zwierząt

Od dziecka uwielbiam naturę i wszystko, co z nią związane. Miejsca, zapachy, kolory – i to także przemycam w dużej mierze na moich fotografiach.

Jaki powinny wyglądać sesje ze zwierzętami

P

Odpowiednie zwierzęta

Zwierzaki powinny być grzeczne, przygotowane i przeszkolone na różne okoliczności. Najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich uczestniczących w sesji.

P

Wielozadaniowość fotografa

Bo fotograf musi być nauczycielem, instruktorem, treserem, przyjacielem i fotografem. Ponieważ w pracy ze zwierzętami dzieje się wszystko na raz i trzeba sobie z tym poradzić.

P

Swoboda

Powinniśmy czuć się dobrze w ich towarzystwie, nie można się ich bać czy czuć się nieswojo. One to czują i same stają się nie pewne, a czasem nawet niebezpiecznie.

P

Cierpliwość

Jest to bardzo trudny rodzaj fotografii. Oprócz skupianiu się na osobach fotografowanych trzeba mieć na uwadze zwierzęta, które nie zawsze chcą współpracować.

…Ty z pupilem

Zdjęcia ze zwierzakami

Chętnie sfotografuję Twojego pięknego, lecz wiecznie uciekającego kota czy najlepszego, wiecznie merdającego ogonem przyjaciela. Z wielką chęcią przyjadę też do stajni i wybiorę się z Tobą w teren, wskoczę do wody, zakurzę się cała na ujeżdżalni, pojadę na zawody itd. Na stałe współpracuję z kilkoma stajniami oraz wspaniałym mini Zoo (działającym przy Stajni Ardena w Gałowie) gdzie spotkamy zwierzątka mieszkające na wsi oraz lamy i alpaki.

Ile to kosztuje?

Cennik Fotografii ze zwierzętami

Ceny sesji ze zwierzętami startują od 250 złotych i ustalane są indywidualnie.