FOTOGRAFIA ZE ZWIERZĘTAMI

Z miłością do ludzi i zwierząt

Od dziecka uwielbiam naturę i wszystko, co z nią związane. Miejsca, zapachy, kolory – i to także przemycam w dużej mierze na moich fotografiach.

Jak powinny wyglądać sesje ze zwierzętami

Odpowiednie zwierzęta

Zwierzaki powinny być grzeczne, przygotowane i przeszkolone na różne okoliczności. Najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich uczestniczących w sesji.

Wielozadaniowość fotografa

Bo fotograf musi być nauczycielem, instruktorem, treserem, przyjacielem i fotografem. Ponieważ w pracy ze zwierzętami dzieje się wszystko na raz i trzeba sobie z tym poradzić.

Swoboda

Powinniśmy czuć się dobrze w ich towarzystwie, nie można się ich bać czy czuć się nieswojo. One to czują i same stają się nie pewne, a czasem nawet niebezpiecznie.

Cierpliwość

Jest to bardzo trudny rodzaj fotografii. Oprócz skupianiu się na osobach fotografowanych trzeba mieć na uwadze zwierzęta, które nie zawsze chcą współpracować.

Zdjęcia ze zwierzakami

Chętnie sfotografuję Twojego pięknego, lecz wiecznie uciekającego kota czy najlepszego, wiecznie merdającego ogonem przyjaciela. Z wielką chęcią przyjadę też do stajni i wybiorę się z Tobą w teren, wskoczę do wody, zakurzę się cała na ujeżdżalni, pojadę na zawody itd. Na stałe współpracuję z kilkoma stajniami oraz wspaniałym mini Zoo (działającym przy Stajni Ardena w Gałowie) gdzie spotkamy zwierzątka mieszkające na wsi oraz lamy i alpaki.

Cennik Fotografii ze zwierzętami

Ceny sesji ze zwierzętami startują od 450 złotych i ustalane są indywidualnie.

Scroll to Top